Évente tartok 3-4 napos elvonulást, ahol pár napot nemes csendben, azaz beszéd nélkül vagyunk. Mindig csendes, nyugodt környezetben, kis csoportokban dolgozunk. Ezek a napok nagy lehetőséget rejtenek magunkban, hisz kiszakadva a hétköznapok pörgéséből, máshogy tudod érzékelni élethelyzeted és önmagad. Én 2013 óta járok vipassana elvonulásokra, így saját tapasztalatból mondhatom, hogy a csend megtapasztalása nagyon sokat tud adni a lelki fejlődésünk szempontjából.